Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Provozní podmínky

Provozní podmínky inzerce. Provozovatel Serveru je oprávněným provozovatelem a správcem Serveru (dále jen Správce). V rámci provozu tohoto Serveru poskytuje Správce služby, které umožňují uživatelům vkládat na Server textové, obrazové a zvukové informace (dále jen Data). Služby Serveru umožňují tyto informace zobrazovat, zasílat, přehrávat, mazat nebo s nimi jinak dále pracovat.

PRAVIDLA INZERCE - ONLINE PŘIDÁNÍ INZERÁTU, ZVEŘEJNĚNÍ IHNED :

  • Za text inzerátu zodpovídá inzerent.
  • Inzerent bere na vědomí, že veškeré kontaktní údaje zveřejněné v textu inzerátu jsou přístupné všem ostatním uživatelům internetu.
  • Redakce si vyhrazuje právo změnit kategorii, ve které je inzerát zařazen.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat inzerát, pokud bude současně uveden ve více kategoriích, nebo pokud se z jakéhokoli jiného důvodu bude domnívat, že se jedná o SPAM.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat nebo nezveřejnit inzerát, pokud bude v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR nebo pokud bude poškozovat zájmy provozovatele tohoto serveru.
  • Redakce bude s případnými osobními údaji, získanými v souvislosti s inzercí, zacházet podle platné právní úpravy.

Inzerce online, inzeráty můžete vkládat bez registrace, nesmí obsahovat warez, pornografické témata, nezákonné materiály, duplicitu a vkládání do nepříslušných sekcí. Automatická doba platnosti inzerátu je 365 dnů ode dne vložení, zveřejnění je ihned s dodatečnou autorizací administrátora. Pokud chcete inzerát smazat nebo upravit, použijte odkaz z informačního e-mailu o vložení inzerátu.

Duplicitní inzerce, inzeráty charakteru reklamních sloganů, zejména publikace totožného znění inzerátů a vkládání  do nesprávných sekcí, mohou být přesunuty do příslušné kategorie nebo smazány administrátorem.
Přesun či smazání NESDĚLUJEME. 

WAREZOVÉ A NEKOREKTNÍ INZERÁTY BUDOU NEKOMPROMISNĚ IHNED SMAZÁNY !

Provozovatel této inzerce nezodpovídá za obsah a věcnost vložených inzerátů, kontaktů, zboží či služeb nabízených a poptávaných formou inzerce. INZERENT souhlasí se zveřejněním kontaktů vložených při publikaci inzerátu inzerentem, veškerá data budou publikována pouze v rámci inzerce na serveru www.psi-kynologie.cz  provozovatel neručí za případné zkopírování dat a kontaktů z inzerátů uživateli inzerce (návštěvníky serveru), inzerce je veřejná.

Provozovatel serveru psi-kynologie.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru psi-kynologie.cz!

Hodnocení:
 
VYHLEDÁVAČ
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
26.4.2018, Oto
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
Vstup do chatu
DISKUZE
VIDEO-INZERCE
KRÁTKÉ ZPRÁVY
22.03.2014 21:17
Inzerce zdarma


22.03.2014 21:17
Brabantík

22.03.2014 21:17
Bernský honič

FOTO-INZERCE
KATEGORIE INZERCE
ADRESÁŘ FIREM
KONTAKTY, ZÁBAVA, OSTATNÍ
ANKETA
Krmivo pro psy
Krmivo pro psy, uvažujete o tom, že kvůli hospodářské krizi přejdete na levnější krmiva pro vašeho psa? Jaký je Váš pes?
Nemám psa
19591959
1959 hlasů
Pes je rozmlsaný
18241824
1824 hlasů
Pes nesnáší granule
18051805
1805 hlasů
Ne, neuvažuji
19861986
1986 hlasů
Ano uvažuji
19471947
1947 hlasů
SVĚT PEJSKŮ, INZECE PSŮ ZDARMA, ATLAS PSŮ, VÝCHOVA ŠTĚŇAT A CHOV PSŮ, DISKUZNÍ FORUM | Inzerce zdarma | Vytvořil: 2006-2013 © Psi-kynologie.cz